1VSM Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
1VSM Fórum

Fórum aliance 1VSM internetové hry OGame.cz
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 zabrání planety

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
fenrir




Poeet p?íspivku : 5
bydliště : Mar. Lázně
Registration date : 03. 08. 07

zabrání planety Empty
PříspěvekPředmět: zabrání planety   zabrání planety Icon_minitime12.08.07 14:56

Zdravim všecky!
Asi to bude hloupá otázka-nevim-ale chtěl bych se zeptat zda jde(a jestli ano tak jak) zabrat cizímu hráči (domácí) planeta...ptám se protože mám ve svym systému někoho z TX a je slabej...tak že bych ho vyřadil a zároveň získal planetu...moc díky za odpověď...
Návrat nahoru Goto down
Methoss

Methoss


Poeet p?íspivku : 67
Age : 35
bydliště : vecacity
Registration date : 03. 08. 07

zabrání planety Empty
PříspěvekPředmět: Re: zabrání planety   zabrání planety Icon_minitime12.08.07 15:00

mno to je supr myslenka !!! ale bohuzel ti na ni nvim odpovedet a chtel bych to taky vedet jestli se da kolonizovat domovska planeta!
kdyz tak na nej zatim utoc a udelj si z neho farmu lol! Cool
Návrat nahoru Goto down
Dee
Admin
Admin
Dee


Poeet p?íspivku : 73
bydliště : Praha
Registration date : 03. 08. 07

zabrání planety Empty
PříspěvekPředmět: Obsazování planet - není možné   zabrání planety Icon_minitime12.08.07 18:04

Kdepak, obsazená planeta se kolonizovat nedá...
ale přesně jak říká Methos - udělej si z toho farmu. Znič mu obranu a pak tam posílej max 6 útoků do 24 hodin. Bude hotovej a nestihne nic postavit.

Vlastních planet pak můžeš mít kolonizovaných maximálně 9

Dee
Návrat nahoru Goto down
http://www.321Start.net
Methoss

Methoss


Poeet p?íspivku : 67
Age : 35
bydliště : vecacity
Registration date : 03. 08. 07

zabrání planety Empty
PříspěvekPředmět: Re: zabrání planety   zabrání planety Icon_minitime12.08.07 20:24

jo farma je good ja mam asi 3 ale sou to slaby farmy protoze nejsou moc vyspely ale ted si chci udelat z jednoho hrace jako pomstu protoze me jednou napad kdyz sem jeste nic nemel... Smile a vsiml sem si toho ze uz hodne dlouho nehral a surovin ma hodne kov 170.000 krstaly 90.000 deutrium 70.000 ale ma peknou obranu thak proto si musim udelat peknou letku..
Návrat nahoru Goto down
lazarus

lazarus


Poeet p?íspivku : 92
Age : 33
bydliště : Frýdek-Místek
Registration date : 19. 08. 07

zabrání planety Empty
PříspěvekPředmět: Re: zabrání planety   zabrání planety Icon_minitime22.08.07 16:55

já se chci zeptat jestli se vyplatí kolonizovat si další planetu... ??
Návrat nahoru Goto down
http://www.lazzarus.blog.cz
Methoss

Methoss


Poeet p?íspivku : 67
Age : 35
bydliště : vecacity
Registration date : 03. 08. 07

zabrání planety Empty
PříspěvekPředmět: Re: zabrání planety   zabrání planety Icon_minitime23.08.07 10:37

lazarus napsal:
já se chci zeptat jestli se vyplatí kolonizovat si další planetu... ??
no podle me jo ale mel bys mit prvni planetu trochu silnejsi at muzes napriklad posilat suroviny tej slabsi planete at se rychlej rozviji...
kdyz mas vic planet mas vic bodu,muzes si to rozdelit jedna planeta muze byt vyzkumna(budes na ni setrit suroviny a rozvijet vyzkum)pak napriklad vojnova(tam budes rozvijet letku) alebo na kazdy palnete vsechno...zalezi to na tobe..tak podle me se oplati mit vic planet
Návrat nahoru Goto down
lazarus

lazarus


Poeet p?íspivku : 92
Age : 33
bydliště : Frýdek-Místek
Registration date : 19. 08. 07

zabrání planety Empty
PříspěvekPředmět: Re: zabrání planety   zabrání planety Icon_minitime23.08.07 12:15

a to jako sbírám na každé planetě suroviny zvlášť?, a když tak dělám výdkum počítá se ten výzkum na všechny planety nebo jen na tu jednu?? a jak to je když budu mít na domovské planetě třeba energetickou tech na levlu 12 a kolonizuju novou tak tak pojedu zas on 1levlu te energetické tech?? nebo normálně jako bych měl jen jeden výzkum??
Návrat nahoru Goto down
http://www.lazzarus.blog.cz
Methoss

Methoss


Poeet p?íspivku : 67
Age : 35
bydliště : vecacity
Registration date : 03. 08. 07

zabrání planety Empty
PříspěvekPředmět: Re: zabrání planety   zabrání planety Icon_minitime23.08.07 12:32

lazarus napsal:
a to jako sbírám na každé planetě suroviny zvlášť?, a když tak dělám výdkum počítá se ten výzkum na všechny planety nebo jen na tu jednu?? a jak to je když budu mít na domovské planetě třeba energetickou tech na levlu 12 a kolonizuju novou tak tak pojedu zas on 1levlu te energetické tech?? nebo normálně jako bych měl jen jeden výzkum??
no takze kdyz kolonizujes planetu zbiras na kazde planete suroviny zvlast protoze kdyz ji kolonizujes nemas tam nic vystavane a stavis vsechno od znovu jen mas to lehsi protoze vyzkum je spolecny a z domovske planety si muzes poslat suroviny at se ti kolonizovana planeta rozviji rychlej Smile
Návrat nahoru Goto down
Methoss

Methoss


Poeet p?íspivku : 67
Age : 35
bydliště : vecacity
Registration date : 03. 08. 07

zabrání planety Empty
PříspěvekPředmět: Re: zabrání planety   zabrání planety Icon_minitime23.08.07 12:33

ja mam zatim 4 planety a 2 sou v zacatcich ale ni jedna planeta nema pod 120 poly Cool
Návrat nahoru Goto down
lazarus

lazarus


Poeet p?íspivku : 92
Age : 33
bydliště : Frýdek-Místek
Registration date : 19. 08. 07

zabrání planety Empty
PříspěvekPředmět: Re: zabrání planety   zabrání planety Icon_minitime23.08.07 12:36

to já mám 83 pole na domovské Very Happy moc mi to nejde ale snažím se... už i pomalu odrádám planety co nemaj žádnou obranu... mám jen 5 lodí ale jde to Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.lazzarus.blog.cz
Reskator




Poeet p?íspivku : 5
bydliště : Vega37
Registration date : 17. 08. 07

zabrání planety Empty
PříspěvekPředmět: Re: zabrání planety   zabrání planety Icon_minitime23.08.07 13:30

Methoss napsal:
ja mam zatim 4 planety a 2 sou v zacatcich ale ni jedna planeta nema pod 120 poly Cool

9 planet (jak jinak), 4 nad 180, 2 pod 60 (zatim jako doly chvilku postaci)
Návrat nahoru Goto down
Methoss

Methoss


Poeet p?íspivku : 67
Age : 35
bydliště : vecacity
Registration date : 03. 08. 07

zabrání planety Empty
PříspěvekPředmět: Re: zabrání planety   zabrání planety Icon_minitime23.08.07 14:06

nj jenomze ja mam okolo sebe hrace warfora a TX a ty by si z mojich kolonizovanych planet udelaly farmy thak musim kolonizovat postupne a posilat tam suroviny..jinak to nejde Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
lazarus

lazarus


Poeet p?íspivku : 92
Age : 33
bydliště : Frýdek-Místek
Registration date : 19. 08. 07

zabrání planety Empty
PříspěvekPředmět: Re: zabrání planety   zabrání planety Icon_minitime23.08.07 14:35

Heh to já mám kolem sebe nooby až na ShocQ kerej si tam kolonizoval planetu kerou sem chtěl do budoucna já... Mad
Návrat nahoru Goto down
http://www.lazzarus.blog.cz
Methoss

Methoss


Poeet p?íspivku : 67
Age : 35
bydliště : vecacity
Registration date : 03. 08. 07

zabrání planety Empty
PříspěvekPředmět: Re: zabrání planety   zabrání planety Icon_minitime23.08.07 20:35

lazarus napsal:
Heh to já mám kolem sebe nooby až na ShocQ kerej si tam kolonizoval planetu kerou sem chtěl do budoucna já... Mad
no pokud si o neco silnesi udelej si poradnou letku a udelej si z jeho kolonie farmu ale kdyz ma domovsku planatu silnejsi ale veci letku mas problem alebo musel bys mit dobrou obranu a velky planetarni stit ...kdyz budez mit stit mas pokoj na dost dlouho Cool
Návrat nahoru Goto down
lazarus

lazarus


Poeet p?íspivku : 92
Age : 33
bydliště : Frýdek-Místek
Registration date : 19. 08. 07

zabrání planety Empty
PříspěvekPředmět: Re: zabrání planety   zabrání planety Icon_minitime23.08.07 21:56

Methoss napsal:
lazarus napsal:
Heh to já mám kolem sebe nooby až na ShocQ kerej si tam kolonizoval planetu kerou sem chtěl do budoucna já... Mad
no pokud si o neco silnesi udelej si poradnou letku a udelej si z jeho kolonie farmu ale kdyz ma domovsku planatu silnejsi ale veci letku mas problem alebo musel bys mit dobrou obranu a velky planetarni stit ...kdyz budez mit stit mas pokoj na dost dlouho Cool
on prosimte nema ani raketomet.. Very Happy je to takovy muj druhy dul...
Návrat nahoru Goto down
http://www.lazzarus.blog.cz
Methoss

Methoss


Poeet p?íspivku : 67
Age : 35
bydliště : vecacity
Registration date : 03. 08. 07

zabrání planety Empty
PříspěvekPředmět: Re: zabrání planety   zabrání planety Icon_minitime24.08.07 12:22

jo tak to ma byt Smile ja sem mel par takovych dolu asi 5 a nedavno sem narazil na dul ktery mel kolem 100k surovin na kazde planete a mel ich 9 v jedny sustave a nemel tam zadnou obranu no nepocitam tych 10 raketometu Very Happy
ale skoro vsechny zmizi Sad
Návrat nahoru Goto down
lazarus

lazarus


Poeet p?íspivku : 92
Age : 33
bydliště : Frýdek-Místek
Registration date : 19. 08. 07

zabrání planety Empty
PříspěvekPředmět: Re: zabrání planety   zabrání planety Icon_minitime24.08.07 12:56

Methoss napsal:
jo tak to ma byt Smile ja sem mel par takovych dolu asi 5 a nedavno sem narazil na dul ktery mel kolem 100k surovin na kazde planete a mel ich 9 v jedny sustave a nemel tam zadnou obranu no nepocitam tych 10 raketometu Very Happy
ale skoro vsechny zmizi Sad
mno taky sem narazil na dul... ma okolo 200 000 kovu, 100 000 krystalu a 60 000 deuteria... mno tak sem si pro to sel ze mu to pomaloucku vyberu a pritom ho budu i demolovat... mno a nez sem tam doletel tak mi napsal legolas11 ze prej mam odvolat utok nebo me znici... mno a ja sem zrovna nebyl na netu a on na me vyslal utoka a moje obrana i kdyz se tam neco najdde tak stoí za ****... a ted mam hodku abych schoval k nekomu deuterium... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.lazzarus.blog.cz
lazarus

lazarus


Poeet p?íspivku : 92
Age : 33
bydliště : Frýdek-Místek
Registration date : 19. 08. 07

zabrání planety Empty
PříspěvekPředmět: Re: zabrání planety   zabrání planety Icon_minitime24.08.07 13:08

já mám nápad... postupne si zaberu 2 planety a na každý planetě budu jen těžit.. ale na kažný jen jednu věc... to je dobrej nápad ne?? akorád budu mít více posílání surovin... na svojí budu těžit kov, a na tech dalších zbytek... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.lazzarus.blog.cz
lazarus

lazarus


Poeet p?íspivku : 92
Age : 33
bydliště : Frýdek-Místek
Registration date : 19. 08. 07

zabrání planety Empty
PříspěvekPředmět: Re: zabrání planety   zabrání planety Icon_minitime24.08.07 13:39

už sem přišel na to jak udělat podpis...ale pořád mi to nějak blbne..
Návrat nahoru Goto down
http://www.lazzarus.blog.cz
lazarus

lazarus


Poeet p?íspivku : 92
Age : 33
bydliště : Frýdek-Místek
Registration date : 19. 08. 07

zabrání planety Empty
PříspěvekPředmět: Re: zabrání planety   zabrání planety Icon_minitime24.08.07 21:29

chcu se zeptat... je na zabrané planetě zapotřebí hangár když chci stavět obranu??
Návrat nahoru Goto down
http://www.lazzarus.blog.cz
Methoss

Methoss


Poeet p?íspivku : 67
Age : 35
bydliště : vecacity
Registration date : 03. 08. 07

zabrání planety Empty
PříspěvekPředmět: Re: zabrání planety   zabrání planety Icon_minitime25.08.07 11:32

lazarus napsal:
chcu se zeptat... je na zabrané planetě zapotřebí hangár když chci stavět obranu??
jo je,v podstate vsechny budovy stavis od znovu...podivej se do technologie ale mej nastavenou tu zabranu planetu
Návrat nahoru Goto down
Dee
Admin
Admin
Dee


Poeet p?íspivku : 73
bydliště : Praha
Registration date : 03. 08. 07

zabrání planety Empty
PříspěvekPředmět: Re: zabrání planety   zabrání planety Icon_minitime25.08.07 23:34

Hangár je určitě třeba.. podívej se na technoklogický strom jaé úrovně hangáru jsou potřeba na jakou obranu...
Návrat nahoru Goto down
http://www.321Start.net
lazarus

lazarus


Poeet p?íspivku : 92
Age : 33
bydliště : Frýdek-Místek
Registration date : 19. 08. 07

zabrání planety Empty
PříspěvekPředmět: Re: zabrání planety   zabrání planety Icon_minitime25.08.07 23:56

to vím... jde o to když se výzkum sdílí s planetami... tak jestli můžu postavit třeba iont kanon když na to výzkum mám jako jestli se to bere tak že když na jedný planetě mám třeba výzkumné na 8 tak že bych měl povolený na druhý planetě to naco tu výzkumnou potřebuju atd...
Návrat nahoru Goto down
http://www.lazzarus.blog.cz
Sponsored content





zabrání planety Empty
PříspěvekPředmět: Re: zabrání planety   zabrání planety Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
zabrání planety
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
1VSM Fórum :: Rady-
Přejdi na: